Naujienos

2017 rugpjūčio 25d.

Rugpjūčio 25 dieną pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su UAB „Entafarma". Pagal šį susitarimą UAB „Brosfarma" savo vaistų logistiką atiduoda į patikimų ir patyrusių partnerių rankas!

Džiaugiamės suradę patikimą ir patirties vaistų logistikos srityje turintį partnerį. Nuo pat derybų pradžios jautėmė abipusį interesą, todėl tikimės ir ateityje, pededant partneriui,  plėsti savo teikiamų paslaugų spektrą - Justina Jasiulevičienė, UAB „Brosfarma" direktorė.

 

Apie mus

UAB „Brosfarma" įkurta 2017 metų rugpjūčio 2 dieną dviejų farmacininkų. Įmonės veiklos sritis lygiagretus vaistų importas, kuri suteikia galimybę sutaupyti valstybei ir galutiniam vartotojui (pacientui). 

Dėl skirtingų rinkų specifikų (pvz. populiacijos, sergamumo ir kt.) vaistų kainos Europos šalyse yra skirtingos. Tai suteikia galimybių importuoti vaistus iš kitų šalių ir pasiūlyti konkurencingą, inovatyvų bei prieinamą gydymą pacientui.

Misija ir vizija

Mūsų įmonės tikslas - tapti lygiagrečiai importuojamų vaistų lyderiu Baltijos šalių regione. Siekdami savo tikslo turime misiją sumažinti vaistų kainas rinkoje, pakelti gydymo efektyvumą ir suteikti šansą inovatyvų gydymą gauti kiekvienam pacientui.

 

Mūsų vertybės

Pacientai

Mums rūpi pacientai, todėl jie yra mūsų pirmas prioritetas. Jėgas ir idėjas telkiame aplink gydymo efektyvumą ir vaistų prieinamumą kiekvienam žmogui.

Greitis

Greitis yra svarbi kiekvieno proceso sudedamoji dalis. Ypač medicinoje kiekviena akimirka yra svarbi, todėl esame pasiryžę reaguoti greitai, čia ir dabar.

Kokybė

Mes rūpinamės ne tik gydymo, bet ir tiekiamų vaistinių preparatų kokybe. Viena iš tikslų užtikrinti, kad vaistai pacientą pasiektų greitai, saugiai iš patikimų rankų.

Cicero This Book is a treatise on the theory of ethics

Cicero This Book is a treatise on the theory of ethics