Naujienos

2020 lapkričio 20d.

Startavo pasiruošiamieji darbai Brexit. Peržiūrimi klientų ir tiekėjų sąrašai - aptariamos naujos procedūros ir žingsniai padėsiantys tęsti tvarų bendradarbiavimą su Jungtinės Karalystės klientais.

2017 rugpjūčio 25d.

Rugpjūčio 25 dieną pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su UAB „Entafarma". Pagal šį susitarimą UAB „Brosfarma" savo vaistų logistiką atiduoda į patikimų ir patyrusių partnerių rankas!

Džiaugiamės suradę patikimą ir patirties vaistų logistikos srityje turintį partnerį. Nuo pat derybų pradžios jautėmė abipusį interesą, todėl tikimės ir ateityje, pededant partneriui,  plėsti savo teikiamų paslaugų spektrą - Justina Jasiulevičienė, UAB „Brosfarma" direktorė.

 

Apie mus

UAB „Brosfarma" įkurta 2017 metų rugpjūčio 2 dieną dviejų farmacininkų. Įmonės veiklos sritis lygiagretus vaistų importas, eksportas bei vardinių vaistinių preparatų tiekimas Baltijos rinkoms. 

Dėl skirtingų rinkų specifikų (pvz. populiacijos, sergamumo ir kt.) vaistų prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo rinkos. Mūsų tikslas - suteikti pacientams tęsti pradėtą gydymą jiems tinkamais vaistais bei nuo pat pirmos akimirkos suteikti galimybę įsigyti inovatyvius vaistus.

 

Mūsų vertybės

Pacientai

Mums rūpi pacientai, todėl jie yra mūsų pirmas prioritetas. Jėgas ir idėjas telkiame aplink gydymo efektyvumą ir vaistų prieinamumą kiekvienam žmogui.

Greitis

Greitis yra svarbi kiekvieno proceso sudedamoji dalis. Ypač medicinoje kiekviena akimirka yra svarbi, todėl esame pasiryžę reaguoti greitai, čia ir dabar.

Kokybė

Mes rūpinamės ne tik gydymo, bet ir tiekiamų vaistinių preparatų kokybe. Viena iš tikslų užtikrinti, kad vaistai pacientą pasiektų greitai, saugiai iš patikimų rankų.

Cicero This Book is a treatise on the theory of ethics

Cicero This Book is a treatise on the theory of ethics